O nás

Vítejte na stránkách firmy PACLÍK s r.o., která Vám již 22 let nabízí své služby - široký sortiment zboží, zajímavé ceny, individuální přístup ke každému zákazníkovi, kvalitní záruční i pozáruční servis.

Dovoluji si Vám představit naši firmu a nabídku, se kterou přicházíme. Jsme obchodní, ryze česká firma, která se již řadu let prosazuje na českém trhu. Naším stěžejním obchodním programem je vše pro stavbu a zahradu, zahrnující převážně ruční nářadí a drobnou stavební mechanizaci. V naší nabídce samozřejmě najdete i klasické železářství , hospodářské potřeby, hobby nářadí, zahrádkářské potřeby, kartáčnické zboží a mnoho dalších. Celkem u nás máte možnost výběru z více než 6 000 položek.

    

Tuto širokou nabídku najdete v našem velkoobchodním skladu v Dubenci, kde naše firma sídlí, nebo Vás s ní seznámí naši obchodní zástupci působící po celé ČR, čímž se chceme přiblížit Vám, našim stálým zákazníkům, ale i Vám, zákazníkům budoucím.

Sortiment nadále dle požadavků zákazníků rozšiřujeme. Zboží rozvážíme vlastní nákladní dopravou do 5-10 pracovních dnů nebo rozesíláme přepravními službami.

7x PROČ PACLÍK

 1. SPOLEHLIVOST
  dynamický růst a dlouholeté zkušenosti na trhu s nářadím využíváme ve Váš prospěch, což přináší jistotu Vašemu rozhodnutí stát se naším zákazníkem.
   
 2. STABILITA
  společnosti s více jak 18-ti letou tradicí a českým kapitálem je pro nás závazkem pro budoucnost.
   
 3. KVALITA
  nabízíme Vám produkty, které mají prověřenou kvalitu. Všechny výrobky před zařazením do nabídky prověřujeme v praxi.
   
 4. ŠIŘE SORTIMENTU
  v naší nabídce najdete vše co potřebujete pro stavbu a zahradu. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v zajištění výrobků, které nejsou v naší základní nabídce. 
   
 5. ŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE
  nabízíme vám kvalitní výrobky za příznivé ceny s dodáním zboží na místo, které si sami určíte. 
   
 6. PORADENSTVÍ
  zajistíme Vám zákaznický servis přímo dle Vašich přání a potřeb. Rádi Vám odborně poradíme, jak nejlépe pracovat s našimi výrobky. Jsme schopni Vám navrhnout a dodat moderní regálové vybavení pro Vaší prodejnu.
   
 7. SERVIS
  na námi dodávané výrobky zajištujeme technický servis prostřednictvím vlastního a několika smluvních servisních středisek s pokrytím celé ČR. Na těchto střediscích vyškolení kvalifikovaní pracovníci používají pouze originální díly ověřené kvality. 

Mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě Vám přeje

                                                                                         Paclík Milan
                                                                                   jednatel společnosti